Partner:Lexoje.Com & Blog.Shqypnia.Ch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Partner:Lexoje.Com & Blog.Shqypnia.Ch

.
 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lady GaGa: Kam nënshkruar 'organin' e një mashkulli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
.xPeC
WebMaster
WebMaster




Lady GaGa: Kam nënshkruar 'organin' e një mashkulli Empty
MesazhTitulli: Lady GaGa: Kam nënshkruar 'organin' e një mashkulli   Lady GaGa: Kam nënshkruar 'organin' e një mashkulli Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 7:05 am

Këngëtarja Lady GaGa kishte mbetur ‘pa fjalë’ kur një fans i kishte kërkuar asaj të nënshkruajë pjesën intime të tij.
Krijuesja e hitit “Just Dance”, e cila është e famshme për veshjen e saj tepër të zbuluar, thotë se asaj i kërkohet vazhdimisht të nënshkruajë pjesë të trupit nga meshkujt, por njëri kishte bërë kërkesën më ekstreme.

“Ndjehem e turpëruar ta them këtë, por gjëja më e çmendur që më ka ndodhur ndonjëherë është kur kam nënshkruar një p**** të një mashkulli. Kam qeshur aq shumë sa mezi merrja frymë. Ndoshta ende qëndron e shkruar, kush e di? Ishte laps me ngjyrë të përhershme”, ka thënë këngëtarja.

GaGa, emri i vërtetë i të cilës është Stefani Germanotta, së fundi zbuloi se ajo kishte zgjedhur muzikën para dashurisë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lady GaGa: Kam nënshkruar 'organin' e një mashkulli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Partner:Lexoje.Com & Blog.Shqypnia.Ch :: Bisedime dhe Argëtim :: Lajmet e Reja :: Vip-
Kërce tek: